Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 24 czerwca 2016 roku. Tę uroczystość poprzedziła Msza Święta, którą odprawił ksiądz proboszcz Krzysztof Tarbicki. W sali gimnastycznej licznie zebrali się  uczniowie, i ich rodzice, ale myślami większość z nich była już z pewnością daleko stąd.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, pani dyrektor Katarzyna Łaniecka zabrała głos. Przywitała zaproszonych gości, pracowników szkoły oraz uczniów. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała uczniom wyników w nauce, a także życzyła słonecznych wakacji.
Po uroczystych przemówieniach, pani dyrektor wraz z panią przewodniczącą Rady Rodziców Małgorzatą Danielewicz wręczała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce absolwentom naszej szkoły – uczniom klasy szóstej oraz pozostałym uczniom klas I – V, a rodzicom nagrodzonych dzieci listy gratulacyjne.
Nagodzeni dyplomami zostali również uczniowie za stuprocentową frekwencję: Marcin Adamski uczeń klasy I, Łukasz Fojutowski uczeń klasy III, Oliwia Grabowski uczennica klasy IV oraz Tomasz Fojutowski uczeń klasy VI.

Po części oficjalnej głos zabrali absolwenci, którzy w krótkiej części artystycznej podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za zdobytą wiedzę, trud wychowania.
Do wszystkich uczniów kierujemy życzenia wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, a we wrześniu szczęśliwego powrotu do szkoły.

Wyróżnieni uczniowie w nauce w roku szkolnym 2015/2016:
KLASA I

ADAMSKI MARCIN

DEMSKA DOMINIKA

HOLAK KACPER

KACZMAREK MICHAŁ

LIWIŃSKA AGATA

PRZYBYLSKA ZOFIA

SURMA JAKUB

ŚWITAŁA MAGDALENA

TABACZKA ALEKSANDRA
KLASA IIa
KLUZEK MATEUSZ
LECH KAROLINA
MAZUREK JUSTYNA
PIECHNIK JULITA

KLASA IIb
ADAMSKA ZOFIA
FERENC JAKUB
STANKOWSKI ALEKSANDER
WOJCIŃSKI JAKUB
WOJCIŃSKI KACPER

KLASA III
HERNACKA MARTYNA
NOWAKOWSKA KORNELIA
TABACZKA ZUZANNA
TWARUŻEK MARCELINA

KLASA IV

FILIPIAK DOMINIKA
GRABOWSKA OLIWIA
GRABOWSKI JAKUB

HEINICH KATARZYNA
PIETRZYKOWSKI MATEUSZ
SURMA KAROLINA
SZPULECKA KAJA

KLASA V

BARTEL ANNA
BORZYMOWSKA AMELIA
FERENC KRZYSZTOF
GRZEGOREK EMILIA

KOZAK SARA
LESZCZYŃSKA ALICJA
SUCHOLAS IWONA
WACHOWSKA ZUZANNA

KLASA VI
FOJUTOWSKI TOMASZ
HEINICH ALEKSANDRA
LECH DOMINIK

GRATULACJE!!!