Nominowana na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2019 roku

Uczennica naszej szkoły, Julita Piechnik, znalazła się w gronie nominowanych sportowców w XIX Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2019 roku, organizowanym przez Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Zachęcamy do głosowania na Julitę!!!!!!!!

Regulamin plebiscytu dostępny jest na www.palukitv.pl

GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich  3 faworytów na kuponie, który od dziś do 13 lutego 2020 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska.
Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły najpóźniej do 14 lutego (piątek) 2020 r. do 1400. Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim – 3 punkty, a na trzecim – 1 punkt. Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 62, 75 (numery od 51 do 78 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla uczestnika Plebiscytu SMS- owego jest zegarek sportowy.

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny.