Podsumowanie ligi pływackiej

11.04. 2015 roku odbył się finał II edycji Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych Powiatu Mogileńskiego. Był to bardzo emocjonujący finał, ponieważ nasza szkoła zdobyła 3 miejsce w generalnej klasyfikacji.  Sukces osiągnęła również sztafeta chłopców i dziewcząt – sztafety zajęły 3 miejsce w całej klasyfikacji.

Cykliczne zawody, które odbywały  się od października reprezentowali następujący uczniowie: Dawid Kurek, Krzysztof Ferenc, Adrian Kłosowski, Malwina Jaskólska, Ramona Jaskólska, Aleksandra Heinich, Dominika Danielewicz, Aleksandra Krzyżan, Kacper Kłosowski, Kamil Mazurek, Dominik Lech, Julia Szpulecka, Daria Hernacka, Joanna Rutkowska, Wojtek Nowakowski, Kamil Gąsiorek i Katarzyna Heinich.
  Dzieci pływały różnymi stylami: na dystansie 25m, stylem klasycznym, grzbietowym oraz dowolnym, w których niektórzy mieli swoje indywidualne sukcesy. W generalnej klasyfikacji indywidualny sukces wywalczył:
Krzysztof Ferenc– zajął 3 miejsce w stylu grzbietowym oraz  3 miejsce w stylu dowolnym.