28 maja 2026 r. odbył się XXIII Gminny Turniej „Od baśni do baśni” zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Mogilnie. Naszą szkołę reprezentowali Antonina Cierpisz, Agata Pawela i Szymon Lange. Uczniowie wykazali się bardzo szeroką wiedzą na temat przeczytanych trzynastu baśni oraz umiejętnością pracy w zespole. Zajęli IV miejsce.
Gratulujemy!


