Warsztaty dla wolontariuszy.

19 stycznia odbyły się w naszej szkole warsztaty dla wolontariuszy działających w Szkolnym Klubie Wolontariusza. Przy współpracy z biblioteką szkolną oraz biblioteką publiczną zrealizowaliśmy szereg zadań warsztatowych mających na celu uwrażliwienie wolontariuszy na drugiego człowieka, a także jego potrzeby. Uczniowie pracowali w grupach i byli bardzo aktywni, wykazali się dużą wiedzą i kreatywnością w realizacji zadaniach.

Po kreatywnych zajęciach praktycznych wszyscy udali się do sali gimnastycznej. Tam uczennice  z kl. VII: A. Borzymowska, S. Skorupińska i K. Zakan  zatańczyły w rytm muzyki utworu Rihanny. Następnie grupa dziewcząt zaprezentowała układ gimnastyczny. Były to R. Jaskólska, D. Filipiak, K. Heinich, K. Szpulecka, K. Zakan, A. Borzymowska, S. Skorupińska.

Następnie grupa uczniów z pozalekcyjnych zajęć sportowych przedstawiła układ fitness. Ćwiczyli: Z. Przybylska, J. Przybylski, M. Kaczmarek, M. Świtała, M. Adamski, Z. Adamska,  R. Jaskólska, S. Skorupińska, A. Borzymowska, K. Zakan, D. Filipiak. Zajęcia  cieszyły się dużym zainteresowaniem i do ćwiczących dołączyli kolejni chętni wysportowani wolontariusze. Na zakończenie odbyła się loteria fantowa, która sprawiła dużo radości wolontariuszom.

Nasi uczniowie mają głowy pełne pomysłów oraz serca wypełnione życzliwością!

Wszystkim dziękujemy za obecność i pomoc w zrealizowaniu przedsięwzięcia.