Walentynkowe szaleństwo w naszej szkole!!!

Dzień Św. Walentego czyli popularnie zwane Walentynki są obchodzone w naszym kraju od niedawna. Tradycja ta przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii około 15 lat temu, ale bardzo szybko przyjęła się w naszym kraju. Prawie każdy wie, że 14 dzień lutego to święto zakochanych. Ten dzień szczególnie sprzyja nieśmiałym zakochanym, którym brakuje odwagi lub tym którzy nie potrafią wyznać swoich uczuć. Dzień Zakochanych jest właśnie po to, żeby o tym mówić więc w naszej szkole również postanowiliśmy podtrzymać Walentynkowe tradycje:
Samorząd Uczniowski wcielił się w rolę Miłosnego Listonosza organizując POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Od wtorku na holu naszej szkoły wystawiona została skrzynka poczty walentynkowej. Każdy tajemniczy wielbiciel J lub wielbicielka J mógł wysłać walentynkę za pomocą poczty, a my dostarczyliśmy ją w piątek do adresata.

Dnia 11 lutego od godziny 14:30 do ok. 17:00 odbyła się dyskoteka WALENTYNKOWA dla klas IV – VI.

W programie dyskoteki zawarte było wspólne śpiewanie karaoke. Każdy chętny uczestnik mógł zaprezentować swój talent w znanych i lubianych przebojach wszechczasów.

Składamy serdeczne podziękowania dla WYCHOWAWCÓW klas oraz dla p. Beaty Marczewskiej za sprawowaną opiekę podczas dyskoteki szkolnej.