TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

TYDZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

23-27.11.2020r.

ŻYCZLIWI  ŻYJĄ DŁUŻEJ !!!

21 listopada obchodzony jest „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. W naszej szkole, będziemy obchodzić ten dzień przez cały tydzień. W tym roku, niestety obchodzimy te DNI na odległość, ale DAMY RADĘ!

Razem możemy wiele!

Poniżej przedstawiamy plan naszego tygodnia. Zachęcamy uczniów do wspólnej akcji i prosimy przyłączcie się do naszych działań i zabawy.

23.11. – Napisz na kartce coś miłego, co chciałbyś przekazać innym (hasło, cytat, motto, pozdrowienia). Wyślij to do Pani Beaty Marczewskiej -(przez Librusa, lub Messengera). Stworzymy TABLICĘ ŻYCZLIWOŚCI.

24.11. – Tworzymy klasowe ŁAŃCUSZKI ŻYCZLIWOŚCI. Przewodniczący klasy rozpoczyna Łańcuszek od słów „Życzliwość, to ….” Każdy uczeń dopisuje odpowiednie słowo lub kilka słów. ŁAŃCUSZKI ŻYCZLIWOŚCI zostaną zaprezentowane na koniec akcji.

25.11 – Projektujemy MASECZKI EMOTIKONKI. Chętni tworzą maseczki na twarz w wersji papierowej (liczymy na Wasz udział, kreatywność. To świetna zabawa na jesienne wieczory). Robimy sobie zdjęcie z maseczkami i przesyłamy do Pani Beaty Marczewskiej.

26.11 – Wybieramy klasowego KRÓLA I KRÓLOWĄ ŻYCZLIWOŚCI. Każdy uczeń, wybiera w swojej klasie 2 osoby – chłopca i dziewczynę – które są najbardziej życzliwe i przyjacielskie, uśmiechają się często, mają dobre słowo dla innych, pomagają, są radośni i pozytywni. Imiona i nazwiska tych uczniów przesyłać będziemy do Pani Beaty Marczewskiej.

27.11 – Podsumowanie akcji. Prezentacja działań i wyników.

Prace można przesyłać, do Pani Beaty Marczewskiej, przez cały tydzień na adres mailowy- bm.spwylatowo@gmail.com , przez Librusa lub Messengera.

SERDECZNIE ZACHĘCAMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W NASZYCH SZKOLNYCH DNIACH ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ!

Samorząd Uczniowski