Szanowna Pani/ Szanowny Panie

Serdecznie zapraszam do udziału w wydarzeniu Charytatywny maraton zumby  dla Antosia.

W lutym 2018 Antek Warchał z Żabna  trafił do szpital w Strzelnie. Tam po zrobieniu wyników krwi diagnoza ścięła rodziców z nóg, podejrzenie białaczki. Dzięki fachowości lekarzy ze Strzelna Antoś w ciągu 4 godzin trafił na oddział Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Szpitalu im A. Jurasza w Bydgoszczy. Po trzech dniach badań okazało się, że diagnoza się potwierdziła – Antoś zachorował na ostrą białaczkę szpikową. Zaczęła się walka o życie Antka.

Cztery cykle bardzo silnej chemioterapii zadziałały, choroba się cofnęła, dzięki temu Antoś mógł zostać poddany przeszczepowi szpiku kostnego. Po transplantacji u chłopca rozpoczęto  kolejne etapy leczenia. Obecnie Antoś pozostaje  pod specjalistyczną opieką medyczną i czeka go długa kosztowna rekonwalescencja.

Antek jest bardzo dzielny i walczy z chorobą. Jest duża szansa, że będzie zdrowym chłopcem! Pomóżmy mu.

Zbieramy pieniądze, każda kwota nawet najmniejsza jest dla Antka ważna. Pomóc możesz również przekazując książki, zabawki, artykuły spożywcze, artykuły przemysłowe, gathety, bony, karty podarunkowe, vouchery. Przedmioty te przeznaczymy na loterie fantową dla uczestników maratonu zumby, a zdobyte w ten sposób pieniądze pomogą Antkowi w powrocie do zdrowia.

 

Zareklamujemy również Pańską Firmę wymieniając jej nazwą na stronie wydarzenia oraz podczas imprezy w dniu 11.05.2019

 

Z poważaniem organizatorzy

Ewelina Owczarzak kontakt  607 367 481

Barbara Lech kontakt  660 810 434

Pomóc Antosiowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1662 pomoc dla Antosia Warchał”