Strzałą Amorka prosto w serduszka…

Dzień Św. Walentego czyli popularnie zwane Walentynki są obchodzone w naszym kraju od niedawna. Tradycja ta przybyła do nas ze Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii około 15 lat temu, ale bardzo szybko przyjęła się w naszym kraju. Prawie każdy wie, że 14 dzień lutego to święto zakochanych. Ten dzień szczególnie sprzyja nieśmiałym zakochanym, którym brakuje odwagi lub tym którzy nie potrafią wyznać swoich uczuć. Dzień Zakochanych jest właśnie po to, żeby o tym mówić więc w naszej szkole po raz kolejny postanowiliśmy
podtrzymać Walentynkowe tradycje :

Samorząd Uczniowski wcielił się w rolę Miłosnego Listonosza organizując POCZTĘ WALENTYNKOWĄ. Od poniedziałku do wtorku na holu naszej szkoły wystawiona była skrzynka poczty walentynkowej. Każdy tajemniczy wielbiciel  lub wielbicielka  mógł wysłać walentynkę za pomocą poczty, a my dostarczyliśmy ją do adresata.

Dnia 14 lutego od godziny 14:30 do ok. 17:00 odbyła się dyskoteka WALENTYNKOWA dla klas IV – VI. W programie dyskoteki były liczne konkursy sprawnościowe oraz taneczne. Ponadto każdy z uczestników dyskoteki został poczęstowany słodkim upominkiem. Składamy serdeczne podziękowania dla p. Dyrektor, Rady Rodziców, WYCHOWAWCÓW klas i p. Beaty Marczewskiej za pomoc w organizacji oraz sprawowaną opiekę podczas dyskoteki.

Samorząd Uczniowski
wraz z Opiekunem