imię i nazwisko ucznia | klasa | rodzaj osiągnięcia |
Oliwia Grabowska | VI | I miejsce w konkursie literackim „Żywa lekcja historii – ocalić od zapomnienia” |
Alicja Leszczyńska | VII | Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Żywa lekcja historii – ocalić od zapomnienia” |
Emilia Grzegorek | VII | I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach – w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – Igrzysk Młodzieży Szkolnej |
Aleksander Stankowski | IV | I miejsce w XII gminnym konkursie recytatorskim
Rodzina Ojczyzna Wartości Najwyższe |
Alicja Leszczyńska | VII | I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym „Pamięć nie dała się zgładzić” |
Agata Liwińska | III | Wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie „Ciche czytanie ze zrozumieniem” dla klas III |
Zofia Przybylska | III | III miejsce w Konkursie Dekanalnym „Wędrówki po Dziejach Apostolskich” |
Wiktoria Gumulińska | IV | II miejsce w konkursie plastycznym „Wielkanocne jajo” |
Tomasz Warchał | IV | Wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym w etapie gminnym |
Mateusz Pietrzykowski | VI | Wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym w etapie gminnym |
Zuzanna Wachowska | VII | Finalistka Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Matematyki |
Zuzanna Wachowska | VII | I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym – etap powiatowy |
Tomasz Warchał | IV | Wyróżnienie w XVI Powiatowym Konkursie Matematycznym – etap powiatowy |
Magdalena Kaczmarek, Michał Kaczmarek i Marcin Adamski | I i III | II miejsce w Gminnym Turnieju „Od baśni do baśni” |
Antoni Gałęzewski | VII | I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Harrym Potterze |
Michał Kaszyński
Ramona Jaskólska Krzysztof Ferenc |
IV
VI VII |
Miejsca na podium w V Edycji Ligi Pływackiej |
Michał Kaczmarek | III | II miejsce w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Ekotest 2018” |
Agata Liwińska | III | II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym „Kangur dla najmłodszych” |
Amelia Borzymowska
Iwona Sucholas Zuzanna Wachowska |
VII | Laureatki II miejsca w XII Ogólnopolskim Konkursie „Ratujemy Życie” |
Agata Liwińska | III | wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Matematycznym „W Krainie Liczyludka” |
Aleksandra Szymańska | I | II miejsce w konkursie plastycznym „Malowane literaturą dziecięcą” |
Julia Rogalska | I | Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Malowane literaturą dziecięcą” |
Julita Piechnik | IV | Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Prezentujemy i zachęcamy do czytania” |
Julita Piechnik i Olga Skorupińska | IV | Wyróżnienie w konkursie literackim- wiersz |
Zofia Adamska
Karolina Lech |
IV | II miejsce konkurs literacki – opowiadanie |
Emilia Grzegorek
Alicja Leszczyńska Iwona Sucholas |
VII | Wyróżnienie w konkursie dla szkół podstawowych „Kreatywni na Start” |