Klasa II tworzy okładkę

25 maja 2026 r. klasa II wzięła udział w lekcji bibliotecznej w siedzibie bibliotek szkolnej i publicznej. Podczas zajęć uczniom przypomniane zostały zasady korzystania z książek i bibliotek. Dzieci wskazały z czego składają się książki i kto je tworzy. Następnie wcieliły się w role ilustratorów i stworzyły okładki do lektury „Cukierku, Ty łobuzie!”. Wystawę prac można oglądać w bibliotece.