Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w realizację programu „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”. Z myślą o ochronie przyrody samodzielnie przygotowali bezpieczne poidełka dla owadów zapylających
Dzięki tej akcji uczniowie połączyli wiedzę o retencji wody z praktyczną pomocą dla ratowania lokalnej bioróżnorodności.



